RODZINKA - CHLUBA LEPIKOPark Rozrywki Rodzinka – inwestycja członka Izby, firmy LEPIKO – to nowoczesny wymiar zabawy, edukacji,  wypoczynku, dający nieograniczone możliwości spędzenia czasu, wychodzący naprzeciw potrzebom dzieci i rodziców oraz firmom.Jako miejsce spędzania wolnego czasu, sprzyja lepszemu poznaniu, powstaniu głębszych relacji interpersonalnych i zawodowych.

Zrozumienie celu jaki ma zostać osiągnięty poprzez spotkanie stawia "Rodzinkę" w ścisłej czołówce miejsc do organizacji eventów integracyjnych, biznesowych i szkoleń połączonych z dobrą zabawą.Obiekt otwarto w kwietniu 2014 r. i posiada on 2500 m2 powierzchni użytkowej z czego ponad 1000 m2 pod dachem. Nowoczesny design, autorskie rozwiązania architektoniczne i wykończeniowe cieszę oko i zaskakują nowoprzybyłych. To idealne miejsce do regeneracji sił i odprężenia dla pracowników. Ludzie wypoczęci i spędzający nie tylko wolny czas w sposób kreatywny są bardziej wydajni w pracy i silniej przyczyniają się do rozwoju swojego przedsiębiorstwa.

Klienci firm członkowskich Izby uczestniczący w spotkaniach w Rodzince uzyskają możliwość bliższego poznania i polubienia zespołu firmy. Znikną bariery, zawiążą się przyjaźnie i zacieśnią relacje, które jak wiadomo nierzadko są kluczowe w podejmowaniu działań biznesowych.

Obiekt jest klimatyzowany, wyposażony w systemy oczyszczające powietrze, higieniczny i dopracowany w każdym detalu. LEPIKO zapewnia, że nie spotkają Państwo drugiego parku rozrywki o podobnym standardzie i zaangażowaniu personelu. Nowoczesne interaktywne technologie stymulują rozwój dzieci, uczą, dostarczając przy tym mnóstwo niezapomnianych emocji i przeżyć. Obserwując budujące się relacje młodego pokolenia, partnerzy biznesowi osiągną kolejny poziom relacji ze swoimi klientami.

PARK ROZRYWKI RODZINKA
POZNAŃ UL. SKÓRZEWSKA 19
www.parkrodzinka.pl

Godz. otwarcia:
pon. - piąt.  12:00 - 20:00
sob. - niedz. 10:00 - 20:00

tel. 508-522-684
tel. 508-522-686