NOWY CZŁONEK – FIRMA BTM

 

Prezentujemy nowego członka Izby – Przedsiębiorstwo Inwestycyjno-Budowlane BTM sp. z o. o.

Firma ma siedzibę przy ul. Magnackiej 2 w Poznaniu (60-685 Poznań).
NIP: 782 14 74 837
Regon: 630752063
Kapitał zakładowy: 70 000,00 zł
KRS: 0000125333
Zarząd jednoosobowy – Andrzej Migdałek
http://www.btm.poznan.pl
e-mail biuro@btm.poznan.pl
tel. 61 828 10 45
fax 61 828 10 45

BTM – BUDUJEMY TWOJE MIESZKANIE

Firma rozpoczęła działalność na wielkopolskim rynku w 1996 roku i wkrótce uzyskała doświadczenie i kompetencje niezbędne do realizacji szerokiej gamy usług budowlanych.
Dotychczas firma zrealizowała ponad tysiąc pięćset mieszkań, kilkadziesiąt domów jednorodzinnych oraz kilkadziesiąt tysięcy m2 powierzchni hal z zapleczami biurowo- socjalnymi – np. hale w Batorowie, Komornikach, Tarnowie Podgórnym, Jankowicach, Jelonku.

Firma prowadzi działalność budowlaną przede wszystkim jako generalny wykonawca i świadczy usługi w zakresie wszelkich prac budowlanych, dotyczących zarówno obiektów mieszkaniowych, biurowo-usługowych jak i przemysłowych. Firma efektywnie wykorzystuje nowoczesne technologie i materiały, a także szczyci się wysoką jakością świadczonych usług, terminowością oraz konkurencyjnymi cenami.
BTM ustawicznie się rozwija. W 2009 roku firma rozpoczęła działalność deweloperską. Pierwsze realizacje to budynek przy ul. Magnackiej oraz domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej przy ul. Przemyskiej w Poznaniu. Kolejne inwestycje to budynek wielorodzinny przy ulicy Krzywej w Poznaniu oraz budynek wielorodzinny przy ulicy Umultowskiej w Poznaniu.

BTM zatrudnia wysoko wykwalifikowaną kadrę inżynierską posiadającą niezbędne uprawnienia oraz doświadczoną kadrę pracowniczą, która posiada solidne przygotowanie do zawodu. Pracownicy firmy to wysokiej klasy fachowcy dysponujący wieloletnim doświadczeniem w branży i potrafiący skutecznie rozwiązywać problemy pojawiające się w trakcie realizacji robót budowlanych. A co jest bardzo ważne, nie potrafią je rozwiązywać, ale także wiedzą jak ich unikać oraz jak im zapobiegać.

Dobrze zorganizowany system współpracy z wieloma podwykonawcami branżowymi i specjalistycznymi, z dostawcami materiałów i sprzętu budowlanego, a także biurami projektów, pozwala podejmować się z sukcesem realizacji dużych i skomplikowanych zadań.

Zakres działalności firmy obejmuje:
• roboty ogólnobudowlane i wykończeniowe w systemie pod klucz – budowa domów wielo- i jednorodzinnych, budynków przemysłowych o różnych konstrukcjach,
• przebudowy i rozbudowy już istniejących obiektów,
• sprzedaż mieszkań, domów i innych lokali użytkowych,
• inne usługi budowlane.

Od 2011 roku firma posiada złoty certyfikat RZETELNA FIRMA.

Wybrane realizacje

AURINIA BIEDRUSKO

Inwestycja AURINIA zlokalizowana jest niespełna 6 km od Poznania w miejscu dawnego obiektu wojskowego, położonego malowniczo nad stawem w Biedrusku, przy ul. Zjednoczenia 6. Biedrusko obfituje w atrakcyjne tereny rekreacyjne oraz bogatą roślinność, co sprzyja dynamicznemu rozwojowi miejscowości i osiedlaniu się kolejnych mieszkańców. Oprócz terenów o wysokich walorach przyrodniczych, Biedrusko oferuje mieszkańcom dobrze rozwiniętą infrastrukturę oraz dostęp do wszelkiego rodzaju placówek edukacyjnych, zdrowotnych oraz handlowych.
Inwestycja AURINIA to budynek obejmujący 88 lokali mieszkalnych i 14 usługowych oraz 9 garaży indywidualnych mieszczących jeden lub dwa samochody. Zagospodarowanie terenu obejmuje zieleń, plac zabaw i parkingi przeznaczone dla mieszkańców.
W etapie II firma oferuje mieszkania od nr 54 do nr 87 w kolejnych trzech klatkach, 7 lokali usługowych oraz 2 garaże samodzielne jedno- lub dwustanowiskowe.
Mieszkania w AURINII są bardzo dobrze doświetlone i ustawne, a obfitość zieleni, bezpieczna lokalizacja i dbałość o estetykę gwarantują spokój i relaks.
W cenie każdego mieszkania firma oferuje komórkę lokatorską, która znajduje się w kondygnacji piwnicznej.
Termin oddania II etapu to III kwartał 2018 r.

Dlaczego AURINIA?

Z myślą o najmłodszych
Na terenie inwestycji dostępny jest bezpieczny plac zabaw dla maluchów oraz szachownica, która w połączeniu z dziecięcą wyobraźnią stanie się miejscem doskonałej zabawy na świeżym powietrzu.

Wyjątkowa lokalizacja
Czyste powietrze, bezpośrednia bliskość stawu, rzeki i lasu zapewnią bezcenną chwilę ciszy i sprawią, że AURINIA stanie się miejscem, do którego zawsze chce się wracać.

Bliskość natury
Wiosną zakwitną liczne krzewy. Latem drzewa iglaste sprawią, że po otwarciu okna w mieszkaniu zagości piękny zapach lasu. Jesień nabierze kolorów dzięki obecności jarzębiny, a płaczące wierzby pokryte śniegiem umilą spacery zimą.

Intymność
Inwestycja składa się z jednego budynku mieszkalnego, którego kształt widziany z lotu ptaka przypomina literę „G”. Powstałe w ten sposób kameralne przestrzenie zagwarantują zaciszną atmosferę i prywatność.

Mieszkania
AURINIA to różne mieszkania, od kawalerek dla singla lub pary, aż po mieszkania czteropokojowe dla większych rodzin. Każdy lokal posiada komórkę lokatorską. Dodatkowo do dyspozycji wszystkich mieszkańców są wózkarnie umożliwiające przechowywanie rowerów i wózków dziecięcych.

Kawalerki
W niewielkim metrażu od 32,4 do 34,1 m2 istnieje możliwość wydzielenia kuchni lub powiększenia salonu o aneks kuchenny.

Mieszkania dwupokojowe
Najbogatsza oferta to mieszkania dwupokojowe o powierzchni od 44,4 m2 do 52,5 m2

Mieszkania trzypokojowe
Przestronne mieszkania o powierzchni od 57,0 do 60,6 m2 – dla rodzin potrzebujących dwu niezależnych sypialni.

Mieszkania czteropokojowe
Największe oferowane przez firmę mieszkania o powierzchni od 78,5 do 81,7m2 mają zazwyczaj dostęp do loggi optycznie powiększającej salon lub przestronnych tarasów o powierzchni do około 43 m2.

UMULTOWSKA POZNAŃ

Inwestycja zrealizowana jest na poznańskim Piątkowie, dzielnicy posiadającej pełną infrastrukturę społeczną (szkoły, przychodnie, basen), transportową oraz handlowo-usługową. Sprawną komunikację z centrum Poznania oraz z innymi dzielnicami miasta gwarantuje szybki tramwaj oraz rozbudowana sieć linii autobusowych.
Budynek usytuowany jest w sąsiedztwie terenów zielonych, co jest niewątpliwym atutem dla osób ceniących sobie kontakt z przyrodą i możliwość aktywnego wypoczynku.
Lokalizacja umożliwia również szybki dostęp do Kampusu Uniwersyteckiego na Morasku, przez co może być atrakcyjna dla osób poszukujących mieszkań pod wynajem.

KRZYWA POZNAŃ

Inwestycja zlokalizowana w pobliżu centrum miasta, na ul. Krzywej 5 zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.
Budynek charakteryzuje się ciekawą architekturą. Estetyczne wykończenie elewacji zewnętrznych, neutralna kolorystyka i charakterystyczne ozdobne skosy, nadają całości współczesnego wyglądu. W budynku znajduje się 10 mieszkań o powierzchni od 57,4 do 101,6 m2. W ofercie znajdują się lokale dwu-, trzy- oraz czteropokojowe, w tym mieszkanie dwupoziomowe, przy którym oprócz balkonu jest również częściowo zadaszony taras o powierzchni ponad 22 m2.