Aktualności

OSIEDLE GRAFITOWE SKÓRZEWO

06.11.2015

Osiedle Grafitowe w Skórzewie to nowa inwestycja firmy Lepiko Developer. Na malowniczo położonej działce przy ulicy Ks. Stanisława Kozierowskiego powstanie 11 kameralnych i nowocześnie zaprojektowanych willi. Mieszkania będą miały metraż od 41 do 70 m2. Poza doskonałą lokalizacją osiedle wyróżniać będzie wiele dodatkowych atutów, które sprawią, iż stanie się miejscem idealnym do zamieszkania.

Budynki zostaną otoczone parkiem, przeznaczonym wyłącznie dla mieszkańców osiedla. Znajdą się tam: plac zabaw, altana na grilla oraz alejki spacerowe z ławkami. Rozwiązanie to daje możliwość odpoczynku na świeżym powietrzu, w kameralnej atmosferze.
Osoby, które potrzebują więcej możliwości, aby aktywnie wypoczywać, mogą skorzystać z licznych obiektów sportowych, znajdujących się w pobliżu osiedla. Należy do nich kompleks sportowy Orlik 2012, pobliski StreetWorkout Park oferujący możliwość treningu siłowego na świeżym powietrzu oraz „Fabryka Formy”. Dla rodzin z dziećmi niewątpliwą atrakcją będzie pobliski nowoczesny Park Rozrywki „Rodzinka” www.parkrodzinka.pl. Okolica bogata jest także w nowo wybudowane ścieżki rowerowe oraz spacerowe, ciągnące się wzdłuż miejscowości oraz atrakcyjnych terenów zielonych, aż po jezioro Lusowskie. Osiedle oferuje więc wielowymiarowy kontakt z naturą.
Niepodważalnym atutem inwestycji są ogródki przynależne do mieszkań parterowych osiągające nawet 135 m2 powierzchni oraz obszerne balkony i loggie, w niektórych mieszkaniach nawet podwójne.
Duże okna do samej podłogi sprawiają, że mieszkania stają doskonale doświetlone i przestronne oraz dostarczają doskonałych widoków na otaczające osiedle tereny zielone. Każde mieszkanie zostało starannie zaprojektowane z myślą o najdrobniejszych szczegółach, aby zapewnić maksymalny komfort ich użytkownikom.
Kolejna niezwykle istotna kwestia, przemawiająca za wyjątkowością osiedla to fakt, iż jego położenie umożliwia korzystanie z infrastruktury miejskiej (usługi, handel, komunikacja, edukacja, rozrywka), a to pozwala na sprawną organizację życia całej rodziny.
Skórzewo to miejscowość połączona z Poznaniem ulicami: Złotowską, Malwową oraz Bukowską, jak również poprzez obwodnicę S-11, na którą zjazd znajduje się nieopodal osiedla. Zapewnia to niezwykle sprawną komunikację z Poznaniem.
Deweloper zatroszczył się o to, by mieszkańcy inwestycji czuli się komfortowo. Dokonano tego m.in. poprzez właściwe rozplanowanie położenia budynków oraz wydzielenie dużej liczby miejsc postojowych. Dodatkowo vis a vis osiedla powstanie nowy przystanek linii autobusowych.
Deweloper dokłada wszelkich starań, aby jakość wykończenia była na najwyższym poziomie. Budynki powstają w oparciu o najwyższe standardy, co gwarantuje ich energooszczędność oraz wieloletnie, komfortowe użytkowanie. Ceny mieszkań zaczynają się od 4200 zł brutto/m2. W ofercie znajdują się trzy starannie przygotowane pakiety pozwalające wykończyć wnętrza pod klucz:
• BASIC – dopłata 339,00 zł brutto/m2,
• OPTIMA – dopłata 429,00 zł brutto/m2,
• PLATINUM – dopłata 670,00 zł brutto/m2.
Wszystkie lokale są dostępne w programie MIESZKANIE DLA MŁODYCH. Niektóre mogą być wykończone również w MDM.
Serdecznie polecamy i zapraszamy do odwiedzenia strony www.lepikodeveloper.pl.