Aktualności

NOWY ZARZĄD I NOWA SIEDZIBA FERRIMY SPÓŁKI CÓRKI WPIP

19.10.2018

„Pierwsza kobieta prezes w grupie WPIP. Młoda, energiczna, pełna pomysłów i z autorytetem wśród załogi” – tak prezes Bolesław Jerzy Stasik mówi o Magdalenie Sobczyk – powołanej 27 lutego 2018 roku na stanowisko prezesa zarządu firmy FERRIMA Sp. z o. o.

Przypomnijmy – FERRIMA to spółka córka WPIP. Jest importerem i dystrybutorem drzwi stalowych płaszczowych przeciwpożarowych jedno i dwuskrzydłowych E60 i E120. Powstała w sierpniu 2014 r. Początkowo funkcjonowała w Poznaniu przy ul. Arcybiskupa Baraniaka 96/98, gdzie zdobywała doświadczenie w branży.

W czerwcu br. firma przeprowadziła się do nowej siedziby w Bogucinie przy ul. Bocznej 1. Jest to nowoczesny obiekt o powierzchni 1400 m2. Można go tak scharakteryzować:|
• przyjazny dla klientów,
• z dobrze oznakowanym dojazdem,
• dysponujący placem manewrowym umożliwiającym łatwy załadunek i wyładunek,
• z wzorowo zorganizowanym zapleczem magazynowym,
• z bardzo dobrymi warunkami pracy dla wszystkich pracowników.

Projekt nowej siedziby jest autorstwa WPIP, a wykonawcą inwestycji była także firma WPIP we współpracy z UNIMĄ PLUS (stolarka okienna).

Firma bardzo szybko pozyskuje nowych klientów dzięki najwyższej jakości oferowanych produktów, kompetentnej i merytorycznej obsłudze klientów oraz dzięki krótki terminom realizacji zamówień i konkurencyjnym cenom. To sprawia, że umacnia swoją pozycję konkurencyjną i dynamicznie się rozwija. O tempie rozwoju świadczy fakt, że podjęto już decyzję o rozbudowie firmy w roku 2019 o kolejne 1400 m2.

FERRIMA działa nie tylko na rynku krajowym, ale także eksportuje na Ukrainę, do Rosji, Irlandii, Słowacji i do krajów skandynawskich.

Obecnie firma poszukuje pracowników – handlowców i ślusarzy.