Aktualności

Wyjazd integracyjno-szkoleniowy członków Izby do FAKRO

03.10.2018

W dniach 26.09 – 29.09.2018 r. członkowie Wielkopolskiej Izby Budownictwa uczestniczyli w wyjeździe szkoleniowo-integracyjnym do firmy FAKRO.

Program pobytu obejmował między innymi zwiedzanie fabryki FAKRO w Nowym Sączu, gdzie członkowie WIB mogli zapoznać się z nowościami 2018 – trendami na rynku budowlanym i nowymi standardami w oknach dachowych.
Uczestnicy zwiedzili Dział Badań i Rozwoju znajdujący się na terenie fabryki i wzięli udział w doświadczeniu przeprowadzonym przez pracownika laboratorium, który przeprowadził badanie wytrzymałości szkła czy szczelności okien.
Uczestnicy szkolenia zostali zakwaterowani w hotelu ACTIVA w Muszynie, który należy do firmy FAKRO. Oprócz spotkań i rozmów członków WIB dotyczących między innymi bieżącej sytuacji w budownictwie a także wymiany poglądów na wybrane problemy, które dotykają firmy budowlane, członkowie Izby po raz pierwszy wzięli udział w zawodach o PUCHAR PREZYDENTA WIELKOPOLSKIEJ IZBY BUDOWNICTWA. W turnieju zwyciężył pan prezes Eugeniusz Fiedler – właściciel Przedsiębiorstwa Handlowo-Usługowego „FIEDLER” s.c. Dorota i Eugeniusz Fiedler z siedzibą w Chrząstowie 54, 63-130 Książ Wlkp. Gratulujemy!
Program pobytu obejmował także wiele atrakcji takich, jak strzelanie z łuku, jazda quadami, wjazd kolejką na Jaworzynę Krynicką, wyjazd do Hniezdne (Słowacja), gdzie znajduje się destylarnia Nestville.