Aktualności

15 LAT STYROPOZU

27.07.2018

Poznański producent styropianu – firma STYROPOZ – członek Wielkopolskiej Izby Budownictwa obchodził jubileusz 15 lat działalności.

STYROPOZ powstał w 2003 roku. Od początku istnienia nawiązuje do lokalnych poznańskich tradycji. Solidność, rzetelność i uczciwość to wizytówka firmy, która te wielkopolskie (poznańskie) wartości.
Przez 15 lat działalności firma zgromadziła ogromną wiedzę i doświadczenie, które przekładają się na stały rozwój i wzrost sprzedaży oraz gwarantują firmie miejsce w czołówce producentów styropianu.
STYROPOZ cieszy się zaufaniem wielu firm z Wielkopolski i województw ościennych. Współpracuje z najważniejszymi hurtowniami budowlanymi. Długoletnie partnerskie relacje z klientami oparte na przejrzystości i wiarygodności, są najlepszym dowodem na to, że na firmie można polegać.
Dzięki doświadczonej kompetentnej załodze i nowoczesnemu laboratorium, firma oferuje styropian najwyższej jakości.
Z okazji jubileuszu, rada Izby nadała złotą honorową odznakę WIB panom Adamowi Andrzejewskiemu i Szymonowi Horowskiemu a srebrną panu Mariuszowi Rogowskiemu.
Natomiast na ręce prezesa Jarosława Wojciechowskiego został skierowany adres o poniższej treści.
"W imieniu rady, zarządu i członków Wielkopolskiej Izby Budownictwa składamy na ręce Pana Prezesa gratulacje kierowane do wszystkich, dzięki których zaangażowaniu, fachowości i kompetencjom, firma STYROPOZ z powodzeniem od 15 lat funkcjonuje na trudnym rynku budowlanym i odnosi wiele sukcesów.
Dokonania firmy zostały zauważone i docenione między innymi przez dziennik Puls Biznesu oraz Coface Poland SA, co zaowocowało prestiżowym tytułem laureata rankingu Gazele Biznesu. Z kolei rzetelność w kwestiach finansowych oraz budowanie i stosowanie dobrych praktyk handlowych zostało docenione przez wywiadownię gospodarczą Dun & Bradstreet, która wyróżniła firmę STYROPOZ certyfikatem PRZEJRZYSTA FIRMA.
Szanowny Panie Prezesie, wyrażamy uznanie dla Pana konsekwencji w realizacji wizji firmy i w działaniach na rzecz umacniania jej pozycji konkurencyjnej.
Życzymy wielu kolejnych sukcesów, a także kolejnych jubileuszy."
Jeszcze raz gratulujemy!

Fot. STYROPOZ.