Co ciekawego u naszych członków?

Aplikacja Pasywne 3D jest mobilnym narzędziem edukacyjnym w prosty sposób tłumaczącym zasady funkcjonowania budynków w standardzie pasywnym. Dla prezentacji okien pasywnych wykorzystane zostały systemy okienne aluplast serii energeto® 8000, które zastosowane już zostały w wielu budynkach w standardzie pasywnym realizowanych w ostatnich latach w Polsce.

» czytaj więcej

Już niedługo większość z nas ogarnie gorączka EURO 2016. Wszyscy liczymy przy tym na dobry wynik biało-czerwonych. Dla fanów i miłośników sportowej rywalizacji aluplast przygotował ciekawą zabawę. Jeśli lubisz emocje, jesteś przekonany, że „znasz się na piłce” – WEJDŹ DO GRY i zawalcz o tytuł Najlepszego Typera Branży Okiennej  w zabawie aluplast EURO TYPER 2016. Gwarantowana dobra zabawa, wiele zwrotów akcji, a dla najlepszych sława i atrakcyjne nagrody.

» czytaj więcej

PRODUKT, PROCES, PREZENTACJA. Tak w trzech słowach można podsumować ideę przewodnią tegorocznego wystąpienia aluplast na targach Fensterbau Frontale. A wszystko to osadzone w szerokim kontekście trendów i wyzwań, którym branża okienna będzie musiała stawić czoła w najbliższej przyszłości. Bogaty pakiet innowacyjnych rozwiązań produktowych i technologii produkcji, zaprezentowany przez aluplast, pokazał przyszłościowe i realne rozwiązania.

 

» czytaj więcej

Członek Izby – firma POZBUD T&R SA (www.pozbud.pl)  do tej pory zajmująca się produkcją okien, drzwi i podłóg oraz generalnym wykonawstwem, będzie inwestować w nieruchomości w celu ich dalszej sprzedaży.

» czytaj więcej

Osiedle Grafitowe w Skórzewie to nowa inwestycja firmy Lepiko Developer. Na malowniczo położonej działce przy ulicy Ks. Stanisława Kozierowskiego powstanie 11 kameralnych i nowocześnie zaprojektowanych willi. Mieszkania będą miały metraż od 41 do 70 m2. Poza doskonałą lokalizacją osiedle wyróżniać będzie wiele dodatkowych atutów, które sprawią, iż stanie się miejscem idealnym do zamieszkania.

» czytaj więcej

Strona 1 z 4 >>>