Aktualności

15 stycznia 2020 r. odbyła się konferencja zorganizowana przez Izbę we współpracy z posłem Jackiem Tomczakiem na temat udziału branży budowlanej w polityce mieszkaniowej państwa.
Plany nowelizacji rządowego programu MIESZKANIE PLUS były jednym z tematów konferencji z udziałem Jadwigi Emilewicz – minister rozwoju.

» czytaj więcej

Wigilia WIB

24.12.2019

19 grudnia 2019 r. miała miejsce Wigilia Wielkopolskiej Izby Budownictwa, która rozpoczęła się od jasełek przygotowanych przez teatrzyk TYGIELEK z Zespołu Szkół Budowlanych im. Rogera Sławskiego w Poznaniu.

» czytaj więcej

ŻYCZENIA

17.12.2019

Członkowie, sympatycy i przyjaciele Wielkopolskiej Izby Budownictwa

Szanowni Państwo.

Życzymy Państwu, aby Święta Bożego Narodzenia były bliskością i spokojem, a Nowy Rok dobrym czasem*.

» czytaj więcej

W dniach 27 - 28 listopada 2019 r. dyrekcja Zespołu Szkół Budowlanych wraz z nauczycielami oraz przedstawicielami Wielkopolskiej Izby Budownictwa uczestniczyła w spotkaniu podsumowującym projekt Erasmus+ o numerze 2018-1-DE02-KA202-005210 pt. "Securing of experts in the construction industry” w Centrum Kształcenia we Frankfurcie nad Odrą.

» czytaj więcej

„Zastosowanie elastycznych materiałów barierowych w konstrukcji przegród ogniowych” to tytuł rozprawy doktorskiej napisanej przez Zenona Małkowskiego.

Promotorem był dr hab. inż. Wojciech Sumelka, prof. PP, a recenzentami prof. dr hab. inż. Wojciech Anigacz z Politechniki Opolskiej i prof. dr hab. inż. Piotr Izak z AGH Kraków.

» czytaj więcej

Strona 1 z 25 >>>